img
KBS

KBS Masa Tenisi

KBS Masa Tenisi

Türkiye'nin İlk ve Tek Yerli Masa Tenisi Markası

Masa Tenisi sporuna gönül vermiş yöneticilerimiz Abdullah Aydın ve Ömer Aydın öncülüğünde 1990’lu yıllarda şirketler arası turnuvalara katılmak için kurulan KBS şirket takımı ile başlayan masa tenisi sevdası, günümüzde Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun en üst ligi olan Süper Lig’inde başarı ile yarışan, Türkiye Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Lig’inde yarışıp ilk sırada yer almış şirket takımı düzeyine ulaşmıştır.

2017 yılından itibaren Türkiye Masa Tenisi Federasyonu ile başlatılan proje masa tenisini toplumda yaygınlaştırmak için gereken malzemeleri en üst kalitede ve ulaşılabilir maliyetlerde sunmayı misyon olarak belirleyen KBS, bu spor branşına yepyeni bir ufuk açmıştır.

Günümüzde 60 civarında farklı ürünü stoklarında barındıran KBS, bayi organizasyonu, spor toptancıları ilişkileri ve TMTF’ye sponsorluğu ile tüm Türkiye’yi kapsar büyüklüğe ulaşmış ve etki alanını ülke dışına da taşıyarak 2020 yılının ilk günlerinde Azerbaycan’a ilk büyük ihracatını yapmıştır.

Masa tenisi sporunun tüm alanlarında en kaliteli ürünlerini tüketiciler ile buluşturarak küresel bir oyuncu olma vizyonumuz bize heyecan katmaya devam ediyor…

 

 

Satın Al
  • Tümü
  • masa tenisi
docxfilePDF